pl

czytaj więcej

Info

Cześć,

Jeżeli trafiłeś do tej zakładki zapewne już masz rezerwacje czyli zapoznałeś się z zakładką regulamin oraz pytania. Drogi Gościu nie możemy się doczekać Twojego przybycia. Abyś dotarł sprawnie, przesyłamy informacje które przydadzą Ci się przed przyjazdem. 

Nasza recepcja znajduje się na parkingu w "Stodole" napewno ją zobaczycie po przyjeździe:) 

Z placu zabaw oraz atrakcji dostępnych w budynku mogą korzystać tylko osoby zameldowane w Panocku, które podpisały karte medlunkową, w której potwierdzają zapoznanie się z regulaminem dostępnym w zakładce regulamin, dzieci obowiązkowo muszą posiadać opaskę którą orzymają Pańswo przy rozliczeniu pobytu oraz podpiszą regulaminy.  

Recepcja działa w godzinach :

poniedziałek 10-18 wtorek 10-18 środa 10-18 czwartek 10-18 piątek 10-18 sobota 9-18 niedziela 9-18.

By utrzymać ceny z rezerwacji należy zameldować się w dniu przyjazdu, prosimy o dopełnienie meldunku wraz z opłaceniem pobytu w dniu przyjazdu, w przypadku braku zameldowania program może anulować rezerwację i udostępnić pokój do sprzedaży. 

Informujemy również iż jedynym sposobem uzyskania zniżki na dziecko jest udokumentowanie jego wieku, dlatego prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego wiek Państwa pociech.Dziecko do lat 3 odbywa pobyt gratis bez świadczeń (śpi na łóżku z rodzicami,bez wyżywienia itd) W razie pytań prosimy o telefon 505606551.

Zakopianka aktualnie jest w trakcie budowy, zachęcamy do zapoznania się z aktualnym stanem jeżeli chodzi o korki w Google Maps ponieważ ostatnimi czasy zdarzają się dość często. 

Uprzejmie informujemy iż doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.00.

Z terenów rekreacyjnych mogą korzystać tylko dzieci z opaskami na ręce, a by uzyskać opaskę należy się zameldować oraz podpisać niezbędne zgody - ich treść jest dostępna w zakładce regulamin.  


Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu.